1. Dziś 12 rocznica sakry biskupiej Tadeusza Lityńskiego – Ordynariusza naszej Diecezji. Pamiętajmy w modlitwie.

– w poniedziałek Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
- we wtorek uroczystość NMP z Rokitna, głównej patronki diecezji
- w piątek Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
3. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30
4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży z Zespołu Szkół w piątek o godz. 7.00 dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz nr 2 w piątek o godz. 8.00.
5. Przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy została zamontowana nowa skarbona na prośby i podziękowania do Matki Bożej, które będą odczytywane w środy podczas nabożeństwa ale też do której można składać ofiary na potrzeby naszego kościoła.
6. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Eugeniusza Jarońskiego, Bernadetę Szambelan i Krystynę Helak. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
9. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia oraz Bożego błogosławieństwa. Nich Najświętsze Serce Jezusa będzie dla wszystkich źródłem życia i świętości.