1. Dzisiaj 16. Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Prosimy, aby na czas poświęcenia samochodów kierowcy byli przy swoich pojazdach. Ofiary złożone przy poświęceniu pojazdów przeznaczone będą na środki transportu dla misjonarzy.
- w poniedziałek święto Św. Marii Magdaleny
- we wtorek Św. Brygidy, zakonnicy
- w środę Św. Kongi, dziewicy
- w czwartek święto Św. Jakuba, Apostoła
- w piątek Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP. Z inicjatywy papieża Franciszka dzień ten obchodzony jest jako światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Wszystkich otaczamy swoją modlitwą i życzymy wdzięczności i miłości ze strony swoich dzieci i wnuków.
4. Na czas wakacji możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej w dni powszednie jedynie przed każdą Mszą św.
5. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
6. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Marię Urban i Zofię Kuźba. Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego podczas letniego wypoczynku.