1. Dzisiaj w Gietrzwałdzie odbywają się doroczne uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. W tym roku 147. rocznica Objawień w Gietrzwałdzie. Łączymy się w modlitwie z pielgrzymami z naszej parafii, którzy udali się na uroczystości.

- w poniedziałek Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim. Za nawiedzenie kościoła i odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę” można uzyskać odpust zupełny.
- w piątek Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
- w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego
3. Od wtorku w kancelarii parafialnej będziemy przyjmować intencje mszalne na rok 2025.
4. Kancelaria parafialna czynna we wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 10.00 – 12.00 oraz od 15.00 – 17.00.
5. W każdą środę o godz. 17.30 odbywają się nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przy ołtarzu do skarbony można składać intencje, które zostaną odczytane podczas nabożeństwa.
6. W piątek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. W tym miesiącu wyjątkowo nabożeństwo wraz z procesją o godz. 17.15.
7. Zapraszamy na ostatni w tym roku koncert w ramach XXIX Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Najbliższy koncert w piątek o godz. 19.00.
8. Dzieci, zapraszamy do śpiewu w scholi. Próba w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
9. Lektorów, ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy w sobotę o godz. 10.00 do salki parafialnej.
10. Msza św. z udziałem dzieci w każdą niedzielę o godz. 11.30. Za tydzień poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci oraz spotkanie z dziećmi klas 3, które rozpoczną przygotowania do Pierwszej Komunii św.
11. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z uczniami klas 7 i 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
12. W parafii organizujemy wyjazd do Rokitna na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę 5 października. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Członków Żywego Różańca naszej parafii. Koszt wyjazdu 50zł. Zapisy u p. Mirosławy Andrzejkowicz.
13. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 18-20 października br. Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.
14. W ostatnim czasie na terenie powiatu strzelecko – drezdeneckiego miały miejsce liczne oszustwa na szkodę głównie osób starszych. Przestępcy stosują różnego rodzaju metody. Najczęściej oszuści podszywają się pod policjanta, wnuczka czy pracownika banku. Dlatego Mundurowi przypominają o przerwaniu każdej rozmowy telefonicznej z nieznanego numeru, podczas której ktokolwiek prosi Państwa o pieniądze. Niestety, w ostatnim czasie zauważalna jest wzmożona aktywność oszustów, próbujących podczas rozmów telefonicznych nakłonić seniorów do wpłaty lub przelewu zgromadzonych środków.
15. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
16. Za tydzień po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze. O przeprowadzenie zbiórki prosimy Członków Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego.
17. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Do nabycia jest również kalendarz na 2025 rok z Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie w cenie 10 zł.
18. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Zdzisława Żołędziewskiego, Zbigniewa Słowińskiego i Helenę Szwedo. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
19. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.