1. W związku z dramatyczną sytuacją w naszym kraju w wyniku powodzi i dramatu wielu ludzi, którzy stracili dobytek całego życia, w dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna na rzecz powodzian.

2. Ponadto w parafii trwa zbiórka wody butelkowanej, żywności i środków czystości. Dary można składać przy ołtarzu św. Antoniego. Kościół jest otwarty przez cały dzień od strony wieży. Bądźmy solidarni wobec osób w szczególnej potrzebie! Liczy się każda pomoc! Dary można składać do środy włącznie.
3. Planowa zbiórka ofiar na zakup nowego nagłośnienia zostanie przeprowadzona w innym terminie.
- w poniedziałek Św. Ojca Pio z Pietrelciny
- w piątek Św. Wincentego a Paulo, prezbitera
- w sobotę Św. Wacława, męczennika
5. W każdą środę o godz. 17.30 odbywają się nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przy ołtarzu do skarbony można składać intencje, które zostaną odczytane podczas nabożeństwa.
6. W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy do salki na spotkanie wszystkich Zelatorów Żywego Różańca, Przewodniczącą Apostolatu Maryjnego i Przyjaciół Paradyża.
7. Za tydzień zostanie odprawiona ostatnia Msza św. w tym roku w kościele Matki Bożej Różańcowej o godz. 7.00.
8. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 pożegnanie ks. Proboszcza Zdzisława Palusa, który od 1 października rozpocznie posługę proboszcza we Mstowie.
9. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 18-20 października br. Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.
10. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2025.
11. Kartki na wypominki miesięczne i roczne wyłożone są na stoliku pod chórem i wieżą kościoła. Prosimy o czytelne wypisanie imion i nazwisk.
12. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
13. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
14. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Felicję Partocką, Teresę Ogrodnik i Henryka Kaleta. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.