1. Dzisiaj 29. Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

W kościele w dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Misyjną pod hasłem: „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.
2. W środę o godz. 17.15 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. Za tydzień w niedzielę gościć będziemy Misjonarza Oblatów Maryi Niepokalanej, który głosił będzie kazania i rozprowadzał kalendarze misyjne na rok 2025. Ofiary złożone przy nabywaniu kalendarza misyjnego przeznaczone zostaną na działalność misyjną Misjonarzy Oblatów.
4. Za tydzień w niedzielę oraz 1 listopada wypominki miesięczne i roczne będą zbierane w przedsionku pod chórem i wieżą kościoła oraz na cmentarzu przed bramą główną oraz prowadzącą do kaplicy. Ofiary składane przy tej okazji przeznczone będą na nasze Zakonne Seminarium Duchowne w Gietrzwałdzie.
5. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
- we wtorek Św. Jana Pawła II, papieża
7. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w kościele:
- różaniec codziennie o godz. 17.30
- dla dzieci i młodzieży we wtorki o godz. 17.30
8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 obędzie się dla dzieci Bal Wszystkich Świętych. Bal będzie miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 bezpośrednio po zakończonej Mszy św. W planie: animacje, zabawy, popcorn, wata cukrowa, gofry, konkurs na najfajniejsze przebranie za świętego. Będzie mnóstwo radości i niespodzianek.
9. W niedzielę 17 listopada planujemy zorganizować Wieczór Uwielbienia w naszym kościele, który będzie cykliczny w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Chcemy się do tego przygotować dlatego osoby, które śpiewają lub grają na instrumentach zapraszamy do oprawy muzycznej tego wydarzenia. To wyjątkowa okazja, by swoim talentem wyrazić chwałę Bogu i ubogacić wspólną modlitwę. Osoby chętne się zaangażować prosimy o kontakt z księdzem Piotrem.
10. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone na rzecz naszej świątyni. Dziękujemy uczniom ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 za ich zaangażowanie i przeprowadzenie zbiórki w ramach wsparcia programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki hojności parafian udało się zebrać 2 490,00 zł. Dziękujemy również za wsparcie kiermaszu ciast, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i życzliwością. Dochód z tej słodkiej akcji wyniósł 4 125,00 zł. Dziękujemy za pyszne wypieki, które przygotowały panie z Żywego Różańca, mamy ministrantów, mamy dzieci ze scholi, mamy dzieci komunijnych. Bóg zapłać.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Barnarda Masłowskiego. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.